Hotel LE HAMEAU DU KASHMIR**** - ta pravá alpská dovolená (OUTDOOR)

Články
25.02.2018

F T G

Hotel LE HAMEAU DU KASHMIR**** - ta pravá alpská dovolená (OUTDOOR)

(18/12/2017) Francouzské lyžařské středisko Val Thorens ležící v nadmořské výšce 2300 metrů je nejvýše položeným skiresortem v Evropě. Podle nezávislého hodnocení expertů patří mezi jedno z vůbec nejlepších zimních center na světě. Chcete právě zde strávit vyjímečnou lyžařskou dovolenou?

K pobytu doporučujeme vysokohorský hotel Le Hameau du Kashmir, kde najdete prakticky všechno, co si lze jenom přát. Díky profesionálním službám místního personálu hotelu si zde dopřejete skutečný zážitek a navíc si zde výborně zalyžujete. Tento luxusní čtyřhvězdičkový hotel se nachází na slunečném svahu přímo při vjezdu do centra Val Thorens. Díky své téměř ideální poloze nabízí překrásné výhledy na okolní horské velikány a je přímo u sjezdovek a lanovek. Má celkem 53 útulných apartmánových pokojů s prostorným uspořádáním. Jednotlivé obývací pokoje a oddělené ložnice s veškerým příslušenstvím jsou stylově zařízené v barvách Kašmíru a působí velmi luxusně.

Zdejší apartmány s podlahovými rozměry od 40 do 80 metrů čtverečných jsou určené až pro pět hostů a jsou tedy ideální nejen pro jednotlivce či dvojice, ale i rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Hotel je velmi dobře přístupný i hostům s omezenou pohyblivostí. V jednotlivých ložnicích se značkovými, nadstandardně pohodlnými lůžky a kompletním příslušenstvím najdete i takové detaily jako kávovar, pokojový trezor nebo župan a pantofle. V ceně ubytování je samozřejmě také bohatá snídaně. Při rezervaci ubytování si lze objednat i plnou nebo poloviční penzi podávanou v místních restauracích.

Celodenně je k dispozici hotelový bar, za poplatek kryté stání pro automobil a stejně vítaný je zde i domácí mazlíček. Na recepci si lze objednat další služby, jako praní a žehlení, vybavení pro nejmenší děti, ale i kopírování, volně je přístupné wi-fi nebo si můžete vybrat z opravdu pestrého výběru lázeňských a kosmetických procedur ve wellness centru. Vše si lze předem zarezervovat již při objednání ubytování.

Přímo v hotelu je sedm dní v týdnu otevřená lyžařská a snowboardová půjčovna. Personál vám zde zajistí plný servis, ale například i skipas nebo zkušené instruktory a průvodce plně podle požadavků. Za přítomnosti místních sportovních odborníků si můžete zvolit konkrétní vybavení podle stupně lyžařských dovedností. Každý pokoj má v hotelu svůj oddělený úložný prostor na lyžařskou výbavu včetně sušáků bot a rukavic.

Prakticky od rána do večera je v Le Hameau du Kašmíru pro hotelové hosty otevřené wellness centrum. Vedle vyhřívaného bazénu s proskleným výhledem na horské štíty nechybí tradiční sauna s teplotou mezi 80 a 100 stupňů. Velmi oblíbená je infrasauna nebo tradiční ruská sauna s cihlovou pecí, určenou k vytápění a vytváření horké páry. Navíc si zde můžete objednat ze široké škály masáží a procedur. Ve wellness centru v Le Hameau du Kašmír personál používá při péči o vaše tělo a obličej výhradně vzácné ekologické ingredience ověřené špičkové kvality z celého světa.

V hotelu najdeme hned vedle hotelového baru a recepce dvě restaurace s pestrou nabídkou. V jídelně LeYack podávají například speciální lyžařské tříchodové menu nebo jídla podle vlastního výběru z mezinárodních nebo místních specialit. Oblíbené jsou především sýrové savojské fondue a další krajové lahůdky. Restaurant Le Karmin je otevřen vždy večer a zde je skutečně bohatá nabídka francouzské a mezinárodní gastronomie špičkové kvality. Pohoštění můžete dostat i na venkovní terase, kde stačí nasadit lyže a jste na sjezdovce nebo u stanice lanovky.

Zimní sporty a téměř ideální poloha Val Thorens je asi to hlavní, za čím právě sem návštěvníci jezdí. Ve Val Thorens se totiž nacházíte přímo v centru Tří údolí, které je největší lyžařskou oblastí na světě. Středisko Val Thorens sousedí a je lyžařsky propojené s dalšími známými skiregiony jako Méribel, Courchevel nebo Les Menuires. Pro návštěvníky je tak připraveno téměř 600 kilometrů sjezdovek a na lyžích můžete celou oblast projet včetně návštěvy a sjezdů z nejvyšších dostupných vrcholků jako Cime de Caron, Bouchet nebo Mont du Vallon.

Každému návštěvníkovi se ve Val Thorens nabízejí překrásné panoramatické výhledy na okolní vrcholy francouzských, italských a švýcarských Alp. Skutečnou devizou tohoto nejvýše položeného skiresortu je nadstandardní sněhová jistota pramenící z jeho nadmořské výšky a severní orientace většiny svahů. Navíc to zde pojišťuje dvě stě sněžných děl, které prakticky za jakékoliv situace umožňují co nejlépe upravovat sjezdovky.

Ve Val Thorens obvykle panují poměrně stabilní povětrnostní podmínky, plné slunce a prachového sněhu, které dávají jak začátečníkům, tak pokročilým lyžařům a snowboardistům možnost užít si dny strávené na horách po dobu celé sezóny. Ta zde prakticky trvá až do května. Hotel Le Hameau du Kashmir je téměř ideálním řešením pro prožití krásné zimní dovolené. Více na www.le-hameau-du-kashmir.com.

Tým AUTOiNDEX.cz

Fotogalerie

Reklama:
  • Kvalitní díly.cz -
  • Povinné ručení
    Využijte také možnosti sjednat si výrazně levnější povinné ručení přes internet.
  • Citroen -
  • Janovapec -